ЛЕЖАЈ ЈАНА СО КАСЕТКИ

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Опис

Димензија: 205 x 265 x 90 cm (за душек 160 x 200 cm) Боја: Варио легато Вт 42 ц и иверка варио сахра вт 651 (како на сликата) Изработка: Лежај со натказни изработен во иверка со дебелина 16 мм, древен дезен иверка варио легато Вт 42 ц и иверка варио сахра вт 651. Со две натказни и апликации тапацир на табла. Подница не е вклучена

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

205 x 265 x 90 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

За душек 160 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Варио легато Вт 42 ц и иверка варио сахра вт 651 (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со две натказни

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЈАНА СО КАСЕТКИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби