ЛЕЖАЈ ЛОЗАНО СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН СИТИ 7058

14.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14076 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 206 x 208 x 90,5 cm (за душек: 160 x 200 cm) Натказна: 45 х 40,5 х 45,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Креветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЛОЗАНО СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН СИТИ 7058”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби