ЛЕЖАЈ ПОРТО 160X200

11.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 166 х 213,5 х 80 cm Висина на лежај: 40,5 cm За душек: 160 x 200 cm Боја: – Сонома со Бела – Бела – Венеција со табла крем целосно (од залиха само) – Темна сонома со табла антрацит целосно (од залиха само) Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 25 мм (страници) и 18 мм (табла).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ПОРТО 160X200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби