ЛЕЖАЈ УЛТРА СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14169 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 x 206 x 96 cm (за душек: 160 x 200 cm) Натказни: 50 x 40,5 x 45 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Лежај изработен од медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. реветот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ УЛТРА СО НАТКАЗНИ – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби