НАДГРАДБА ЗА ТРИКРИЛЕН ПЛАКАР – ОНЛАЈН СИТИ 1005

3.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13990 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 52,5 x 50 cm

БОЈА

– Венге со астра – Сонома – Орев адмирал – Даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Надградба за двокрилен плакар изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Со две вратички со вклучено меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАДГРАДБА ЗА ТРИКРИЛЕН ПЛАКАР – ОНЛАЈН СИТИ 1005”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби