НАТКАЗНА БЕЛФ ОНЛАЈН – СИТИ 3007

1.690 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13987 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

40 x 35,5 x 41 cm

БОЈА

– Венге со астра – Сонома – Орев адмирал – Даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Натказна изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Со една фиока.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАТКАЗНА БЕЛФ ОНЛАЈН – СИТИ 3007”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 1

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби