ОГЛЕДАЛО САРАЕВО – ОНЛАЈН СИТИ 3052

2.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14092 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

68 x 20 x 100 cm

БОЈА

Црна

МАТЕРИЈАЛ

Огледало изработено од висококвалитетна иверка од 16мм кое може да се смести во спална или друго катче

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОГЛЕДАЛО САРАЕВО – ОНЛАЈН СИТИ 3052”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби