ОРМАР БОКИ

17.600 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 14874 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 160 x 50 x 190 cm Боја: Варио варна вт 867 со бела мазна (како на сликата) Изработка: Ормар изработен во иверка со дебелина 16 мм дрвен дезен варио варна вт 867 со бела мазна. Со четири врати и две фиоки и огледало на 2 врати.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 x 50 x 190 cm

БОЈА

Варио варна вт 867 со бела мазна (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Ормар изработен од иверка со четири врати и две фиоки и огледало на две врати.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР БОКИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби