ОРМАР ДУО ПЛУС – СИТИ 1008

7.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10458 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 80 x 52.5 x 191 cm Боја: – Венге со Астра – Сонома – Орев Адмирал – Даб Дакота Изработка: Ормар изработен од висококвалитетна 16мм Иверка, составен од: две врати и две фиоки. Меко затворање. * Рок за испорака до 45 работни дена.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ДУО ПЛУС – СИТИ 1008”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби