ОРМАР ХАРМОНИ

14.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 11 на залиха

Шифра: 14844 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status

Опис

Димензии: 170 х 54 х 200 cm Боја: Варио доре вт 77А со бела (како на фотографијата) Изработка: Ормар изработен во иверка со дебелина 16 мм костур бела мазна со лице дрвен дезен варио доре вт 77 А.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

170 х 54 х 200 cm

БОЈА

Варио доре вт 77А со бела (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Трикрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со четири полици и три врати

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ХАРМОНИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби