ОРМАР КАЈЛА – ОНЛАЈН СИТИ 4043

5.290 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14222 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 32,5 x 183 cm

БОЈА

Даб дакота со бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Едноставен ормар со огледало кој ќе се вклопи во секоја просторија според вашите потреби

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР КАЈЛА – ОНЛАЈН СИТИ 4043”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби