ОРМАР ПОЛАНД

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

Шифра: 14873 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 200 х 52 х 200 cm Боја: Дрвен дезен варио тувалу вт 75 а со варио сахра вт 651 (како на фотографијата) Изработка: Петокрилен ормар изработен во иверка со дебелина 16 мм, дрвен дезен иверка варио тувалу вт 75 а со варио сахра вт 651. Со три фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 х 52 х 200 cm

БОЈА

Дрвен дезен варио тувалу вт 75 а со варио сахра вт 651 (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Петокрилен ормар изработен во иверка, дрвен дезен иверка варио тувалу вт 75 а со варио сахра вт 651. Со три фиоки.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ПОЛАНД”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби