ОРМАР РОМАНС – ОНЛАЈН

29.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14167 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

203 x 54,5 x 205,5 cm

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Четирикрилен изработен од медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР РОМАНС – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби