ОРМАР ТРИО ПЛУС – СИТИ 1003

9.600 ден

26 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја: – Венге со Астра – Сонома – Орев Адмирал – Даб Дакота Изработка: Трокрилен ормар изработен од иверка со дебелина 16мм. Вклучено огледало на средната врата. Меко затворање. * Рок за испорака до 45 работни дена.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ТРИО ПЛУС – СИТИ 1003”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби