ОРМАР УНО – ОНЛАЈН СИТИ 1010

4.800 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

ВЕНГЕ-АСТРА
ВЕНГЕ-АСТРА
ДАБ ДАКОТА
ДАБ ДАКОТА
ОРЕВ АДМИРАЛ
ОРЕВ АДМИРАЛ
СОНОМА
СОНОМА
Избриши
Шифра: 12446 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

40 x 52.5 x 191 cm

БОЈА

Венге со астра – Сонома – Орев адмирал – Даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Еднокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Со вклучено меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР УНО – ОНЛАЈН СИТИ 1010”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби