САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ МАРТИН – ОНЛАЈН СИТИ 4039

5.800 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14238 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 х 25 х 171 cm

БОЈА

Костен вирџинија

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Компактно и модерно сандуче за чевли со огледало на вратата. Собира до 10 пара чевли

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ МАРТИН – ОНЛАЈН СИТИ 4039”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби