САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ САМАНТА – ОНЛАЈН СИТИ 4057

5.990 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14239 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

50 x 25 x 163,5 cm

БОЈА

Сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Модерно сандуче за чевли кое ќе се вклопи во мал простор, компактно кое собира до 24 пара чевли. Со огледало на сите четири врати

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ САМАНТА – ОНЛАЈН СИТИ 4057”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби