САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ ТОМАС ДАБ – ОНЛАЈН СИТИ 4040

4.290 ден

Нема на залиха

Шифра: 14236 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

55 х 36,5 х 118,5 cm

БОЈА

Даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Компактно и модерно сандуче за чевли. Собира до 18 пара чевли

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ ТОМАС ДАБ – ОНЛАЈН СИТИ 4040”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian