СЕКЦИЈА БЕРИЛ – ОНЛАЈН СИТИ 5030

12.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14022 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

220 x 52,5 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Библиотека: 40 x 33 x 181 cm Биро: 100 x 50 x 71 cm Ормар: 80 x 52,5 x 181 cm 1 x Полица: 80 x 18 x 20 cm 1 x Полица: 100 x 18 x 20 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува библиотека, биро, ормар и две полици

БОЈА

Сонома арвен/графит

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Секција од библиотека со две фиоки, биро, ормар и две полици изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СЕКЦИЈА БЕРИЛ – ОНЛАЈН СИТИ 5030”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби