ШИБЕР БЕРТА

21.800 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

Шифра: 14870 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 200 x 60 x 210 cm Боја: Варио варна вт 867 со варио крем вт 144 (Како на фотографијата) Материјал: Шибер изработен во иверка со дебелина 16 мм, костур дрвен дезен иверка варио варна вт 867 со варио крем вт 144.Со Три внатрешни фиоки и цевка (оклагија)-1 број.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 60 x 210 cm

БОЈА

Варио варна вт 867 со варио крем вт 144 (Како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Плакар со две лизгачки врати. Нуди доволно простор за складирање на вашата облека и додатоци.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР БЕРТА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби