ШИБЕР ВИН-2 200 АРТИСАН

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 201 x 61 x 201 cm Боја: Артисан со Сива (Цемент) Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка со три фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ВИН-2 200 АРТИСАН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби