ШКАФ ЗА БАЊА – ОНЛАЈН СИТИ 6258

3.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14183 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

65 x 30.5 x 191 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Шкаф за во бања, наменет за поставување над перална, изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШКАФ ЗА БАЊА – ОНЛАЈН СИТИ 6258”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби