СПАЛНА БЛУ – ОНЛАЈН СИТИ 7034

41.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13726 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164.5 x 212 x 130 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 203 x 54 x 212 cm Натказни: 50 х 45,5 х 60 cm Тоалетна: 90 х 45 х 75,5 cm Огледало: 60 x 80 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни, тоалетна и огледало

БОЈА

Бела сјај со сино

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка и медијапан (лице) со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затворање. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето. Вклучено меко затворање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БЛУ – ОНЛАЈН СИТИ 7034”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби