СПАЛНА БОКИ

26.500 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14885 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај:165 х 205 х 85 cm (За душек: 160 x 200 cm) Ормар: 160 x 50 x 190 cm Натказни: 50 х 38 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар и натказни

БОЈА

Дрвен дезен варио варна вт 867 со варио крем вт 144 (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена во иверица со дебелина 16 мм , дрвен дезен иверица варио варна вт 867 со бела мазна

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БОКИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби