СПАЛНА ДАРК (СИТИ 7012)

27.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Опис

Димензии: Лежај: 164,5 x 206 x 84 cm за душек: 160 x 200 cm Ормар: 180 x 52,5 x 201 cm Натказни: 40 х 33,5 х 36 cm Боја: Темна Сонома со Графит боја Изработка: Спална соба изработена од иверка со деб. 16 мм во Темна Сонома со Графит боја. ЛЕД осветлување на лостот за закачување на плакарот. Вклучена подница за лежајот. ** Опција за нарачка на ДУШЕК ОРФЕЈ 160/200 СО МЕХАНИЗАМ (10473) – Рок за испорака до 45 работни дена на душекот.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ДАРК (СИТИ 7012)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби