СПАЛНА КВАТРО – ОНЛАЈН СИТИ 7036

32.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14094 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 168 x 214 x 86 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 200 x 60,5 x 201 cm Натказни: 45 х 35,5 х 43 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, палакр и натказни

БОЈА

Сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Огледало на вратите на плакарот и еко-кожа на таблата на лежајот. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА КВАТРО – ОНЛАЈН СИТИ 7036”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби