СПАЛНА ЛУПИН – ОНЛАЈН СИТИ 7049

31.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14086 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 x 207,5 x 97 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 180 x 59,5 x 202,5 cm Натказни: 50 х 35,5 х 52,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар и натказни

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Спална изработена од медијапан и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 1мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Канттрака од 1 мм

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЛУПИН – ОНЛАЈН СИТИ 7049”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби