СПАЛНА МЕДО – ОНЛАЈН СИТИ 7048/1027

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 12108 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 221 х 229 х 106 cm (за душек: 140 x 200 cm) Висина на лежај: 30 cm Плакар: 150 х 57 х 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и плакар

БОЈА

Сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработен од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм, со три фиоки на лежајот. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-140-200/

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МЕДО – ОНЛАЈН СИТИ 7048/1027”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби