СПАЛНА МИМА – ОНЛАЈН СИТИ 7063

27.800 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14001 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 252,5 х 206 x 121 cm (за душек: 160 x 200 cm) Висина на лежај: 49 cm 120 х 52,5 x 191 Ормар: 40 х 52,5 x 191 cm Натказни х 2: 44 x 39,5 x 49 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, два ормара и две натазни

БОЈА

Темна сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со вклучен механизам за подигање на душекот.Вклучено меко затворање. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето. Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МИМА – ОНЛАЈН СИТИ 7063”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби