СПАЛНА МОРИС – ОНЛАЈН СИТИ 7069

30.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14065 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 210 x 206 x 90 cm (за душек: 160 x 200 cm) Ормар: 190 x 52 x 202 cm Тоалетна: 120 x 45 x 92.5 cm Натказни: 40 х 33 х 18 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни и тоалетна

БОЈА

Даб дакота со црн мермер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

Механизми за кревање на лежајот, вклучено меко затварање и ЛЕД осветлување во плакарот

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МОРИС – ОНЛАЈН СИТИ 7069”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби