СПАЛНА НЕЛИЈА – ОНЛАЈН

39.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14056 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 168,5 x 216,5 x 96 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 200 x 59 x 211 cm Натказни: 47 х 36 х 41 cm Тоалетна: 70 х 46 х 73 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни и тоалетна

БОЈА

Даб сонома со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм и канттрака од 1мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

ЛЕД осветлување на таблата на лежајот и огледало на плакарот.

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА НЕЛИЈА – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби