СПАЛНА ПОЛАНД

26.903 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14878 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 205 х 165 х 90 cm (За душек: 160 x 200 cm) Натказни: 50 x 38 x 40 cm Ормар: 200 х 52 х 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај со натказни и ормар

БОЈА

Дрвен дезен варио тувалу вт 75 а со варио сахра вт 651 (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена во иверка со дебелина 16 мм, дрвен дезен иверка варио тувалу вт 75 а со иверка варио сахра вт 651.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ПОЛАНД”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби