СПАЛНА ПРЕМИУМ – ОНЛАЈН СИТИ 7067

41.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14074 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 168 x 212,5 x 95 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 203,5 x 54 x 231 cm Натказна: 50 х 37,5 х 41 cm Тоалетна: 120 x 40.5 x 91 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни и тоалетна

БОЈА

Бела сјај со даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

Механизми со меко затворање и ЛЕД осветлување во плакарот

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ПРЕМИУМ – ОНЛАЈН СИТИ 7067”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби