СПАЛНА СОФИ – ОНЛАЈН СИТИ 7022

25.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13081 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 200 х 204,5 x 81 cm (за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 180 х 59,5 x 191 cm Натказни: 40 x 33 x 34 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар и натказни

БОЈА

Црна со бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

ЛЕД осветлување на натказните

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА СОФИ – ОНЛАЈН СИТИ 7022”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби