ТОАЛЕТНА БОКИ

5.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 14876 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 70 x 43 x 76 cm Боја: Варио варна вт 867 со бела мазна (како на сликата) Изработка: Тоалетна изработена во иверка со дебелина 16 мм дрвен дезен иверица варио вт 867 со бела мазна, со 4 фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

70 x 43 x 76 cm

БОЈА

Варио варна вт 867 со бела мазна (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка со четири фиоки

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА БОКИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби