ТОАЛЕТНА ДАРК – ОНЛАЈН СИТИ 3044

5.900 ден

НА ЗАЛИХА

17 на залиха

Шифра: 14061 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 100 х 38 х 71 cm Боја: Сонома темна/графит Изработка: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со три фиоки. *Рок на испорака 30 работни денови

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА ДАРК – ОНЛАЈН СИТИ 3044”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби