ТОАЛЕТНА ХАРМОНИ

4.990 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Шифра: 14877 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status

Опис

Димензии: 85 x 43 x 82 cm Боја: Варио доре вт 77А со бела Изработка: Тоалетна изработена во иверка со дебелина 16 мм костур бела мазна со дрвен дезен, лице иверка варио доре .

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

85 x 43 x 82 cm

БОЈА

Варио доре вт 77А со бела (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетната со две врати кои ќе ви го олеснат складирањето на облеката

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА ХАРМОНИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби