ТОАЛЕТНА ЛОЗАНО – ОНЛАЈН СИТИ 3065

6.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14077 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

70 х 44,5 х 71 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Огледало: 70 x 20 x 70 cm

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна со огледало изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм, со 4 фиоки.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА ЛОЗАНО – ОНЛАЈН СИТИ 3065”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби