ТОАЛЕТНА ЛУПИН – ОНЛАЈН СИТИ 3053

7.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14088 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

99 x 42 x 165,5 cm

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Тоалетна со оледало изработена од медијапан бела сјај (лице) и сонома арвен (корпус) со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45 и 1мм.

ПРЕДНОСТИ

Push механизам на фиоките

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА ЛУПИН – ОНЛАЈН СИТИ 3053”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби