ТРП. МАСА БОС – ОНЛАЈН

11.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14176 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 х 90 х 76 cm

БОЈА

Темна сонома со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Трп. маса изработена од медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА БОС – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби