ТРП. МАСА МОНДО – ОНЛАЈН СИТИ 6229

5.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12477 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 x 90 x 76 cm

БОЈА

Темна сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 32 мм

ОПИС

Фиксна трп. маса изработена од висококвалитетна иверка во темна сонома боја и плотна со дебелина од 32 мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА МОНДО – ОНЛАЈН СИТИ 6229”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби