ТВ КОМОДА ЛОЛА – ОНЛАЈН СИТИ 6244

7.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14198 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

140 x 50 x 55 cm

БОЈА

Темна сонома со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

ТВ комода изработена од медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45 и 1мм.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ЛОЛА – ОНЛАЈН СИТИ 6244”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби