ЗАКАЧАЛКА ЧИКО – ОНЛАЈН СИТИ 4005

7.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14245 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

90 x 33,5 x 201 cm

БОЈА

Темна сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Закачалка со можност за монтажа и во огледална варијанта. Вклучува ормар со 3 рафта и огледало на вратата, сандаче за чевли и 2 закачалки. Врата со меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ЧИКО – ОНЛАЈН СИТИ 4005”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби