ЗАКАЧАЛКА ДЕЈЗИ – ОНЛАЈН СИТИ 4065

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14243 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

150 x 38,5 x 201 cm

БОЈА

Даб дакота со бела

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм.Канттрака од 0,45мм

ОПИС

Модерна и функционална закачалка за вашиот простор. Со огледало на вратата

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ДЕЈЗИ – ОНЛАЈН СИТИ 4065”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби