ЗАКАЧАЛКА ЛИЛА – ОНЛАЈН СИТИ 4059

16.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14220 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

155 x 37.5 x 201 cm

БОЈА

Бела со виолетова

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм.Канттрака од 0,45мм

ОПИС

Закачалка која е ултра модерен предлог, која има се што ви треба за вашиот ходник

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање и PUSH механизам

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ЛИЛА – ОНЛАЈН СИТИ 4059”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби