ЗАКАЧАЛКА МУСА – ОНЛАЈН СИТИ 4055

11.200 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14231 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 35,5 x 199 cm

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Модерна и функционална закачалка за вашиот простор. Со огледало на вратата од ормарот

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА МУСА – ОНЛАЈН СИТИ 4055”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби