ЗАКАЧАЛКА ОЛИВИЈА – ОНЛАЈН СИТИ 4066

15.100 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14213 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 x 38,5 x 201 cm

БОЈА

Графит со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Закачалката Оливија е модерно решение за вашиот ходник. Опремена е со лизгачка врата и четири огледала

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ОЛИВИЈА – ОНЛАЈН СИТИ 4066”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби