ЗАКАЧАЛКА СИТИ 217 (СИТИ 4006)

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 120 x 35,5 x 199 cm Боја: Темна Сонома со бела Изработка: Закачалка изработена од иверка со огледало на ормарот,една вратичка на нискиот дел и дополнителна полица над закачалките.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА СИТИ 217 (СИТИ 4006)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби