МИЈАЛНИК 48см Х 78см, 180мм МАТ СЈАЈ АЅ196

2.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 10576 Категорија:
SHARE

Опис

Димензии: 48 x 78 cm Длабочина: 18 cm Дебелина на лим: 0,8 cm Боја: Инокс Мат и Инокс Сјај

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “МИЈАЛНИК 48см Х 78см, 180мм МАТ СЈАЈ АЅ196”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби