ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 170

1.450 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14264 Категорија:

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

82,9 x 42 x 15 cm

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 170”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби